"Apamet Boyler gelecek ısıtma teknolojilerini üretmeyi hedefler"

Ticaret hayatında bir asırı bulan geçmișini, son 20 yılda sanayi sektörü ile birleștiren Apaydın  Ailesi'nin kurmuș olduğu Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Ști., sahip olduğu  6,000m² kapalı alan içerisinde içi maye kaplı, dıșı poliüretan izoleli “Boyler” ve “Güneș Enerjisi  Deposu” üretimi gerçekleștirmekte olup, ısı ve enerji sektöründe yüksek kalite ve uygun fiyat  hedefi politikası uygulamaktadır.

 

Kısa sürede iç piyasada yüksek kalite, zamanında teslimat ve uygun fiyat politikasıyla kendine  yerli boyler üreticileri arasında saygın bir yer edinmiș olan APAYDIN Isı grubu, bünyesinde 100LT-2000LT grubu içi emaye kaplı tek/çift serpantinli dik boyler ve akümülasyon tankı, 65LT/80LT/100LT hacminde termo boyler, 65LT ısımatik ve 120LT-400LT grubunda emaye kaplı güneș enerjisi deposu üretmektedir.

 

APAMET boyler ürünleri Türkiye’nin dört bir köșesine satılmakta ve Avrupa, Orta Doğu, Doğu Bloğu, Kuzey Afrika ülkelerine de ihraç edilmektedir. Fiyat ve kalite dengesinde istenilen noktaya üretime bașladığı kısa süre içerisinde hızlı ve etkili bir șekilde ulașan Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri Türkiye’de önde gelen boyler üreticileri arasına girmenin gurur ve mutluluğunu yașamakta olup Avrupa’nın ilk 10 boyler üreticisi arasına girebilme hedefinde personeli ve idari ekibiyle emin adımlarla ilerlemektedir.